środa, 15 marca 2017

Domowe sposoby na cerę

Domowe sposoby na cerę

Aktualnie nasza skóra wystawiona jest na ciężką próbę. Zła dieta, stres, to wszystko może wpływać na wygląd naszej cery. Warto więc poznać domowe sposoby na to, aby nasza skóra zachowała swoje zdrowie. 

Maseczka z miodu i twarogu. Najpierw łyżkę miody należy wymieszać z wodą, a następnie dodać do tego twaróg. Papkę nakładamy na twarz, szyje i dekolt. Po 20 minutach zeskrobujemy wszystko łyżką, a resztę spłukujemy wodą. 

Nasza skóra cierpi wtedy, gdy brak jej witaminy C. Jednym z najlepszych źródeł tej witaminy to cytryna. W związku z tym codziennie rano pij szklankę przegotowanej wody z cytryną, a już po kilku dniach zaczniesz odczuwać zmiany. 

Twoja cera źle wygląda? To mogą być oznaki przemęczenia. Warto więc sięgnąć po mleko, lub jogurt. Tymi produktami warto przetrzeć twarz po umyciu. Dzięki takim zabiegom Twoja cera będzie nie tylko świeższa, ale i gładsza. 

Do innych sposobów zalicza się m.in. peeling, czy maseczkę z surowych ogórków. 

1 komentarz:

  1. Zdrowa zbilansowana dieta i naturalna pielęgnacja ciała na pewno pomoże zachować nam na długo młody wygląd. No i trzeba uodpornić się na stres, albo znaleźć sposób na 100% relaks.

    OdpowiedzUsuń